Potrebujete vymeniť elektrický pohon v čerpadle, vo výťahu, v priemyselných zariadeniach alebo malých domácich strojoch? SETRA & CO., s.r.o. dodáva kvalitné a výkonné elektroprevodovky od osvedčených výrobcov. Podľa konkrétneho stroja a jeho zaťaženia, vám pomôžeme vybrať vhodný druh elektropohonu. Kvalitné prevodovky zvýšia výkon a produktivitu vašich zariadení, znížia spotrebu energie aj vaše náklady. Niektoré typy prevodoviek vám zabezpečíme už v priebehu jedného dňa, iné typy, v závislosti od výrobcu, v priebehu niekoľkých dní. Ak nie je nutné prevodovku vymeniť za novú, postaráme sa o jej servis. Dodáme náhradné diely, prevodovku opravíme a nainštalujeme

SETRA & CO s.r.o. Elektroprevodovky. Elektromotory. Frekvenčné meniče

Šnekové elektroprevodovky

Prevodovky šnekové alebo závitovkové patria medzi často používané elektropohony. Najčastejšie sa montujú do jednoúčelových strojov, dopravníkov, zdvíhacích zariadení, do stavebnej, dopravnej a miešacej techniky. Šnekové elektroprevodovky dosahujú vysokú efektivitu, dobre odolávajú opotrebeniu, ľahko sa udržiavajú, majú nízku hmotnosť, hlučnosť a dlhú životnosť. 

Čelné elektroprevodovky

Prevodovky čelné/ kuželočelné sú vhodné pre výťahy, miešačky, montážne linky, lisy, odstredivky, drviče, brúsne sústruhy, mlyny, vŕtačky, frézy, navijaky, hámre, drevoobrábacie stroje, baliace stroje, žeriavy, posuvné dvere a mnohé iné zariadenia. Majú vysoký točivý moment, vysokú účinnosť, presnosť, dlhú životnosť. Kvalitné vlastnosti čelných prevodoviek a ich efektivita sú zárukou rýchlej finančnej návratnosti.

Ploché elektroprevodovky

Ploché pohony majú vďaka svojej konštrukcii široké uplatnenie aj v náročných pracovných podmienkach. Využijete ich v zariadeniach, ktoré prichádzajú do kontaktu s prachom alebo s výbušnými plynmi a sú ideálne aj do stiesnených priestorov, pričom si zachovávajú vysoký výkon. Ploché prevodovky majú kvalitné ozubenie odolné voči opotrebeniu a spoľahnúť sa môžete aj na ich dlhú životnosť.

Kužeľové elektroprevodovky

Keďže kužeľové prevodovky majú širokospektrálne využitie a sú súčasťou mnohých zariadení, najmä v strojárskom priemysle, dokážeme vám dodať viaceré produktové rady. Zabezpečíme rozvodové kužeľové prevodovky aj kužeľové špirálové prevodovky. Výhodou kužeľového pohonu je kompaktná konštrukcia, schopnosť fungovať aj v obmedzených priestoroch, nenáročná údržba, dlhá životnosť, vysoká účinnosť a vďaka tomu aj výrazná energetická úspora. 

Okrem týchto typických a najčastejšie používaných prevodoviek, vám dodáme aj prevodovky prístrojové, mobilné a priemyselné. Taktiež rozvodovky, ktoré sú súčasťou mnohých strojov. Na vyžiadanie dokážeme zabezpečiť aj atypy a pohony iných značiek.  

Potrebujete výkonnejšiu prevodovku?

S dôverou sa obráťte na SETRA & CO., s.r.o.