Predaj elektropohonov a náhradných dielov

Množstevné zľavy

Rýchle dodanie

Doručenie priamo k vám

V ponuke SETRA & CO., s.r.o. nájdete elektroprevodovky, elektromotory a frekvenčné meniče osvedčených značiek, široký sortiment kvalitných náhradných dielov do elektropohonov a množstvo doplnkového sortimentu.

Niektoré typy pohonových systémov máme skladom. Dodáme vám ich ešte v ten istý deň, ako posúdime stav poruchy vo vašom zariadení. Iné typy prevodoviek, motorov, frekvenčných meničov a ich náhradných dielov vám dodáme v krátkom čase, priamo od výrobcov a našich spoľahlivých dodávateľov. Objednávame produkty, ktoré sú kompatibilné s najmodernejšími, ale aj so staršími prevodovkami a motormi

Vždy sa snažíme navrhnúť čo najefektívnejšie riešenia pre spoľahlivý výkon vašich zariadení. Tovar objednáme a doručíme až priamo k vám. Pri väčšom odbere vám poskytneme množstevné zľavy.

Vybraný doplnkový sortiment

Z doplnkového sortimentu vám zabezpečíme spojky na pohony strojov, gumy, hadice, ozubené kolesá, ložiská, hriadele, podložky, technické plasty a mnohé ďalšie doplnky. Dodáme vám aj bezpečnostné prvky ako bezpečnostné rohy a bezpečnostné pásy. Viac informácií o doplnkovom sortimente nájdete na podstránke Doplnkový sortiment.

SETRA & CO., s.r.o.

váš spoľahlivý partner