Odborné posúdenie stroja

Dodanie náhradných dielov

Dovoz a montáž

Záručný a pozáručný servis

Ak je váš súčasný elektropohon poškodený, SETRA & CO., s.r.o. vám zabezpečí odborný servis a odporučí spoľahlivé riešenia. Stav vášho zariadenia najprv dôkladne zhodnotíme a podľa toho zvážime, či je efektívnejšia oprava existujúceho pohonu alebo kúpa nového

Predbežnú cenovú kalkuláciu za kompletné servisné služby vám predložíme vopred, aby ste sa mohli rozhodnúť, či uprednostníte servis alebo kúpu nového pohonu. Cenu servisu určujeme vždy individuálne, na základe zistenej poruchy. Ak sa rozhodnete pre opravu motora, prevodovky či frekvenčného meniča, sme schopní poruchu odstrániť už v priebehu jedného dňa. Ak náhradné diely aktuálne nemáme na sklade, tovar objednáme a elektrický pohon opravíme v krátkom čase. K montáži nových elektroprevodoviek, elektromotorov a frekvenčných meničov vám zabezpečíme záručný a pozáručný servis.  

Servisujeme takmer všetky elektromotory a elektroprevodovky, zapájame a oživujeme frekvenčné meniče. Či máte poruchu na priemyselnom zariadení alebo na domácom stroji, pomôžeme vám. Dlhodobo spolupracujeme s mnohými národnými a nadnárodnými spoločnosťami. Dodávame a servisujeme na celom území Slovenska. V prípade potreby dokážeme zabezpečiť servis elektropohonov aj v Čechách.   

logo-ikea
logo-idcholding
logo-zfslovakia
referencie-loga-premac
logo-babickindvor
referencie-loga-weishardt
referencie-loga-nemakslovakia
referencie-loga-mikona

Máte poruchu?

Obráťte sa na SETRA & CO., s.r.o.